Wykończenie mieszkania pod klucz Bydgoszcz – na co warto postawić?

Strona główna » Porady » Wykończenie mieszkania pod klucz Bydgoszcz – na co warto postawić?
Wykończenie mieszkania pod klucz Bydgoszcz – na co warto postawić?

Jeszcze do niedawna większość osób dokonujących zakupu nowego mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy podejmowała się samodzielnego wykańczania wnętrz. Dziś, z uwagi na różnorodność materiałów i duże zróżnicowanie cen, działanie na własną rękę nie zawsze się opłaca. Na dodatek jest czasochłonne i stresujące. Zwłaszcza wtedy, jeśli jest to pierwsza przygoda z mieszkaniem z rynku pierwotnego i jego wykańczaniem.

Nie mając w tej kwestii doświadczenia, bardzo często przepłaca się za produkty, rozwiązania i sprzęt dobierając przypadkowe elementy. Z kolei korzystając z usługi wykończenia „pod klucz” od doświadczonej firmy wszystko jest dopracowane, spójne i pod kontrolą, co w ostatecznym rozrachunku może być bardziej opłacalne ze względów wizualnych i finansowych. Dlaczego warto skorzystać z tej opcji i na co warto postawić?

Mieszkanie pod klucz – co to znaczy?

Coraz częściej pojawiające się w narracji publicznej określenie „pod klucz” odnosi się do stopnia wykończenia danego budynku (zarówno domu, jak i mieszkania). Mieszkanie pod klucz to nic innego jak gotowe mieszkanie do natychmiastowego zamieszkania. W tego typu nieruchomościach nowi lokatorzy nie muszą wykonywać już żadnych prac związanych z remontem. Co więcej, takie mieszkanie jest już w pełni wyposażone w podstawowe meble i sprzęty, dzięki czemu wystarczy się tylko przeprowadzić.

Jeśli aktualnie poszukujesz: nowego mieszkania w Bydgoszczy od dewelopera, wykończonego pod klucz i gotowego do zamieszkania od zaraz, jesteś w dobrym miejscu. Mamy takie mieszkania w sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu tel. 504 427 427.

Co zawierają usługi wykończenia mieszkania pod klucz?

Na to pytanie nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Jedna właściwa brzmi: to zależy. Zależy to bowiem od ustalonego budżetu, jakim dysponuje właściciel mieszkania, standardu, w jakim ma zostać wykończone wnętrze, a także zakresu usług świadczonych przez firmę projektowo-wykończeniową. Do najbardziej popularnych rozwiązań zaliczyć można:

  • Wykonanie gładzi na ścianach i suficie, malowanie
  • Wykonanie podłóg – położenie płytek, paneli czy desek
  • Wykończenie łazienki wraz z białym montażem
  • Projekt kuchni wraz z montażem mebli na wymiar
  • Montaż osprzętu, oświetlenia
  • Wyposażenie w meble
  • Wykonanie dekoracji – zasłony, poduszki itp.

Projekt wnętrza i jego realizacja

W ostatnim czasie na rynku nieruchomości można zaobserwować pewne zmiany. Firmy specjalizujące się w remontowaniu i wykończeniu wnętrz wychodzą naprzeciw oczekiwań nabywców oferując coraz to ciekawsze rozwiązania wnętrzarskie oraz zwiększając zakres swoich usług – również o projektowanie i kompleksowy nadzór prac remontowych. Dzięki temu, nabywcy mieszkań mają duży wybór co to specjalistów od wnętrz. Zaraz obok usługi projektowej, kolejną atrakcyjną propozycją jest wykończenie mieszkania pod klucz. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które nie mają czasu na zajmowanie się remontem, chcą mieć funkcjonalnie zagospodarowany każdy kąt w mieszkaniu i którym zależy na szybkim zamieszkaniu w nowym lokum.

Mieszkanie deweloperskie Bydgoszcz wykończone pod klucz

Tego typu usługi oferowane przez wiele firm budowlanych oraz remontowych każdego roku zyskują coraz to większą popularność. Nie ma się czemu dziwić – wykończenie mieszkania deweloperskiego w Bydgoszczy pod klucz to bowiem doskonały sposób na zminimalizowanie ryzyka przedłużającego się remontu. Innym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z tejże usługi jest to, że mamy pełną kontrolę nad wszystkimi pracami, a także możemy poszczególne elementy mieszkania dostosować do naszych indywidualnych potrzeb czy upodobań. Warto więc skorzystać z wykończenia mieszkania pod klucz, bo to co zobaczymy na projekcie, z pewnością zostanie przez specjalistów przeniesione do świata rzeczywistego w postaci wymarzonego lokum.

W Arkada Invest pomagamy w wykończeniu wnętrz, tak by kupione mieszkanie stało się idealnym mieszkaniem dla nowych właścicieli.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE MIESZKAŃ POD KLUCZ W NASZYCH INWESTYCJACH >>>

Pozostałe porady