Standard budynku i mieszkań forDOM

Dopracowana architektura

forDOM to nowe osiedle mieszkaniowe w Fordonie, które powstaje w doskonale zagospodarowanej lokalizacji, w pobliżu niewielkiego lasu oraz sklepów i komunikacji miejskiej. Projekt budynków powierzyliśmy doświadczonej i renomowanej firmie projektowej Lines Architekci, która przygotowała koncepcję osiedla.

Całe osiedle jest ogrodzone dając większe poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom. Budynki wyróżniają się kaskadową zabudową, gdzie niższa część składa się z 4 pięter, z kolei wyższa z 7. pięter. Na elewacji budynków zależało nam na osiągnięciu modnego efektu 3D. Udało się go uzyskać dzięki różnicom w grubościach styropianu zastosowanego na elewacji oraz takim zestawieniu kolorów, by odwzorowały ciekawy wzór szachownicy.

Przejdź do mieszkań

Ciche i wygodne windy

W każdym budynku na osiedlu forDOM zaprojektowano ciche i energooszczędne windy. Dzięki nim można wygodnie przedostać się do mieszkania znajdującego się na każdym piętrze. To komfort, jaki zapewniamy w naszych projektach. Przedostanie się do mieszkania z wózkiem czy zakupami jest o wiele prostsze i łatwiejsze nie tylko dzięki windom, ale także dzięki bezprogowemu wejściu do budynku.

Okna trzyszybowe

We wszystkich mieszkaniach, bez względu na metraż, są zamontowane ekonomiczne, trzyszybowe okna z nawiewnikami. Ich dopasowana wielkość do każdego z pomieszczeń zapewnia optymalne nasłonecznienie wnętrz, a także ochronę termiczną.

Nowoczesne balustrady

Wyróżnikiem tego osiedla są duże balkony i funkcjonalne balustrady, które są ciekawą dekoracją balkonów. Dzięki specjalnemu wzorowi są mniej przezierne, dając większe poczucie prywatności podczas wypoczynku na balkonie.

Plac zabaw dla dzieci

Na osiedlu, pomiędzy budynkami A i B znajduje się bezpieczny i ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Na specjalnym, miękkim podłożu dedykowanemu placom zabaw, znajdują się zjeżdżalnia, huśtawka, konik i piaskownica, a także ławki dla opiekunów.

hala garażowa fordom

Hala garażowa

W budynku, na poziomie 0 znajdują się dwie odrębne hale garażowe z prywatnymi miejscami postojowymi. To jedna z dostępnych opcji – możliwość dokupienia zewnętrznego miejsca postojowego, garażu indywidualnego lub właśnie miejsca w hali garażowej.

Garaże indywidualne

W budynkach na osiedlu forDOM zostały zaprojektowane także garaże indywidualne znajdujące się w bryle budynku. Nad garażami, przy wybranych mieszkaniach na I piętrze powstają ogródki z zielonym trawnikiem.