Mieszkanie Miesiąca: Apartament dla rodziny 70m2 z odrębną strefą dzienną

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie Miesiąca: Apartament dla rodziny 70m2 z odrębną strefą dzienną
Mieszkanie Miesiąca: Apartament dla rodziny 70m2 z odrębną strefą dzienną

W tym miesiącu pragniemy przedstawić Wam bliżej wnętrze apartamentu M42 o powierzchni 70 m2 składającego się z salonu z aneksem oraz trzech sypialni w inwestycji Balaton Apartamenty na bydgoskich Bartodziejach.

Do wytypowania tego układu zainspirowały nas rozmowy z klientami, którzy poszukiwali nowego mieszkania w Bydgoszczy, z takimi parametrami:

 • miał to być apartament dla rodziny z dwojgiem dzieci (2+2)
 • z układem 3 sypialni, aby każdy miał własną przestrzeń
 • z salonem gościnnym z uwagi na częste odwiedziny rodziny i znajomych
 • w bezpiecznym budynku z garażem, windą, wideodomofonem

Poza tym, Klientom zależało na tym, aby:

 • podnieść standard życia przeprowadzając się do nowoczesnego budynku
 • zaoszczędzić czas na dojazdach do pracy i podwożeniu dzieci
 • zamieszkać w spokojnej, ale dobrze zagospodarowanej okolicy blisko centrum Bydgoszczy z uwagi na bezpieczeństwo dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
 • mieć blisko tereny zielone i rekreacyjne, ponieważ wszyscy członkowie rodzinny lubią aktywnie spędzać czas.

Biorąc pod uwagę powyższe oczekiwania, lokalizacja i standard wykończenia Balaton Apartamentów okazała się być strzałem w dziesiątkę zaspakajając potrzebę spokoju, komfortu i bezpieczeństwa.

Balaton Apartamenty prawie gotowe

Widok na Balaton z apartamentów

70-metrowy apartament z komfortowymi strefami

Mieszkanie M42 Balaton Apartamenty

Kliknij i zobacz wirtualny spacer 3d po całym apartamencie.

Zaraz po wejściu do środka znajdujemy się w niewielkim korytarzu. Znajduje się tu wideodomofon z dużym ekranem i miejsce na odzież wierzchnią. Zaraz na wprost przenosimy się do strefy dziennej. To właśnie tu, na przestrzeni ok. 23 m2 znajduje się bardzo dobrze doświetlony salon gościnny wraz z aneksem kuchennym schowanym we wnęce.

Propozycja aranżacji salonu

Za dużymi oknami skierowanymi na południową stronę świata znajduje się 10-metrowa, kompletnie wykończona loggia – z oświetleniem i zadaszeniem.

Przekraczając jej próg można oddać się chwilom przyjemnego wypoczynku. Bardzo nam zależało, aby to miejsce było intymne i przytulne oraz stało się integralną częścią każdego mieszkania w inwestycji Balaton Apartamenty.

Dlatego osłonę loggii stanowią nie tylko zadaszenie, ale i boczne, solidne ściany. Na podłodze znajdują się eleganckie płytki w kolorze kamienia. A na fragmentach elewacji – dekoracyjne płyty w kolorze ciepłego drewna, odporne na warunki pogodowe.

Mamy wielką nadzieję, że te loggie staną się jednym z ulubionych miejsc mieszkańców Balatonu.

Komfortowe loggie w Balaton Apartamentach Bydgoszcz

Strefa domowników – prywatne sypialnie i łazienki

Z kolei po lewej strony od wejścia głównego znajduje się prywatna strefa rodziny. Są to trzy osobne sypialnie oraz łazienka i toaleta.

Największa, 12,5-metrowa sypialnia została zaprojektowana z myślą o rodzicach.

Sypialnia

Znajdzie się tu miejsce na duże, wygodne łóżko, pojemną szafę oraz toaletkę. Uwagę tego pomieszczenia przykuwają dwa duże okna, które bardzo dobrze doświetlają wnętrze, co może wpływać na dobre samopoczucie.

Sypialnie dzieci mają po ok. 8 m2 i 9 m2. W każdym z pokoi zmieszczą się łóżko, szafa i biurko do nauki tworząc razem komfortową przestrzeń dla uczniów. Z kolei widok z okien rozpościerać się będzie się na wewnętrzny dziedziniec z dużą ilością roślin. Nasi projektanci dołożyli starań, aby zieleń znajdująca się na wewnętrznym skwerze cieszyła oczy zarówno w dzień, jak i wieczorem, kiedy rośliny i ławeczki zostaną klimatycznie podświetlone.

W środkowej części tej prywatnej strefy znajdują się łazienka z ogrzewaniem podłogowym i toaleta – koniecznie osobno, aby wszystkim domownikom zapewnić jeszcze większą swobodę i komfort.

Na co jeszcze mogą liczyć mieszkańcy?

Udogodnieniami czekającymi na mieszkańców tej inwestycji są także między innymi:

  • podziemny parking, ciche windy, ochrona budynku
  • a także możliwość zdalnego sterowania ogrzewaniem.

Balaton Apartamenty Bartodzieje

Osoby zainteresowane mieszkaniami w Balaton Apartamentach w układzie 3- i 4-pokojowym w metrażach od 50 m2 do 113 m2 zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

Wioleta Daniłowska tel. 525 119 011

Marek Jasiński tel. 525 119 014