Nowe Flisy – montujemy pierwsze okna

Strona główna » Aktualności » Nowe Flisy – montujemy pierwsze okna
Nowe Flisy – montujemy pierwsze okna

Od ostatniej fotorelacji z placu budowy osiedla Nowe Flisy minął niecały miesiąc, a my możemy pochwalić się kolejnymi postępami prac na budowie! Osiągnęliśmy już docelową wysokość budynków A i B. To oznacza, że przechodzimy do następnego etapu, jakim jest montaż wielkoformatowych okien, z których roztaczać się będzie fantastyczny widok na zieleń. 

Zależy nam na stworzeniu nowoczesnego osiedla o kameralnym charakterze w otoczeniu pięknej zieleni. Dlatego wszystkie budynki na osiedlu Nowe Flisy, przy ulicy Flisackiej 17A w Bydgoszczy będą miały tylko 3 piętra.

Powstają w nich nowe mieszkania z balkonami, tarasami lub ogródkami przy wybranych lokalach na parterze. Zaprojektowaliśmy tutaj mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe oraz 4-pokojowe o metrażach 27 m2 – 98 m2. Listę dostępnych mieszkań na sprzedaż można zobaczyć klikając na >>>stronę z mieszkaniami <<<.

Na poziomie -1 znajdować się będzie podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi dla samochodów wraz z komórkami lokatorskimi. We wszystkich budynkach będą także cichobieżne windy zawożące do hali garażowej i na każde piętro mieszkań.

A dookoła – starannie przemyślana zieleń i przestrzeń dla mieszkańców z placem zabaw, strefami wypoczynku i ścieżkami spacerowymi. Wszystko po to, by stworzyć na Nowych Flisach nowe, szczęśliwe miejsce do życia.

Zachęcamy do obejrzenia poniżej fotorelacji.

Wystarczyło zaledwie kilka ciepłych dni w kwietniu, by okolica pięknie się zazieleniła. Tą soczystą zielenią i spokojem okolicy będą cieszyć się przyszli mieszkańcy osiedla Nowe Flisy!

duże okna w mieszkaniach Nowe Flisy

duże okna w mieszkaniach nowe flisy

widok z mieszkań nowe flisy na kanał bydgoski

budowa mieszkań nowe flisy bydgoszcz

budowa mieszkań nowe flisy bydgoszcz

budowa mieszkań nowe flisy bydgoszcz

budowa mieszkań nowe flisy bydgoszcz

osiedle nowe flisy bydgoszcz kanał bydgoski

Po szczegóły na temat tej inwestycji, zapraszamy do kontaktu z Doradcami:

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910

Marek Jasiński tel. 575 606 888

Sprawdź dostępne mieszkania na Nowych Flisach >>>