Oferta specjalna – 5 korzyści w 1 miejscu

Strona główna » Aktualności » Oferta specjalna – 5 korzyści w 1 miejscu
Oferta specjalna – 5 korzyści w 1 miejscu
W Arkada Invest Klienci mogą liczyć na więcej. W odpowiedzi na Państwa potrzeby wprowadziliśmy nowy program dla Klientów, dopasowany do obecnych potrzeb. Tak by realizacja planu, jakim jest zakup mieszkania, zarówno dla siebie, jak i pod kątem inwestycyjnym, okazała się najkorzystniejszym wyborem.
Informujemy, że program jest ważny do 15 lutego 2023 r. Warto się śpieszyć. Pula mieszkań z tygodnia na tydzień maleje.

Na czym polega program „5 korzyści w jednym miejscu”?

To komplet korzyści w Arkada Invest, jakie przygotowaliśmy dla Klientów. W zależności od preferencji można skorzystać na przykład tylko z jednego programu, kilku lub wszystkich dostępnych. Przede wszystkim – działamy kompleksowo. Ułatwiamy proces zakupu mieszkania na atrakcyjnych warunkach. A po zakupie u nas mieszkania deweloperskiego nie zostajecie Państwo sami. Zyskujecie wygodę, czas i co najważniejsze – oszczędzacie pieniądze.

Zakup mieszkania w najlepszej cenie

Pomagamy zarówno w procesie zakupu – w wyborze optymalnego mieszkania, przygotowaniu korzystnego harmonogramu płatności, atrakcyjnej oferty oraz dając GWARANCJĘ CENY. Co to oznacza?
Po podpisaniu umowy kupna mieszkania w Arkada Invest:
  • Klient nic nie dopłaci, nawet jeśli cena mieszkania wzrośnie.
  • Z kolei jeśli cena mieszkania spadnie – zwrócimy różnicę na indywidualne konto.

Tylko tyle i aż tyle. Dzięki tej prostej zasadzie nie musicie Państwo zwlekać z zakupem mieszkania w oczekiwaniu na ewentualny spadek cen nieruchomości. Bez względu na sytuację – wzrost lub spadek cen mieszkań, będziecie na wygranej pozycji.

Przejdź na stronę informacyjną programu i poznaj szczegóły >>> 5 korzyści w jednym miejscu

Kup mieszkanie w Arkada Invest teraz, a zapłać później

Jakie korzyści płyną z nowego harmonogramu płatności za mieszkanie zakupione u bydgoskiego dewelopera Arkada Invest? Już tłumaczymy.
  • W pierwszej kolejności to przede wszystkim niski wkład własny. Wystarczy zaledwie 20% wpłaty, by kupić teraz mieszkanie. Resztę możecie Państwo zapłacić przed odbiorem mieszkania. Ta opcja jest dostępna dla dwóch inwestycji – forDOM bud. B oraz Nowe Flisy.
  • Dla osób dokonujących zakupu na WŁASNE POTRZEBY MIESZKANIOWE to dodatkowy czas na przykład na poprawę swojej zdolności kredytowej, zebranie większego wkładu własnego lub budżetu na wykończenie mieszkania i oszczędność na odsetkach, za które Klient nie płaci na etapie budowy.
  • Dla osób dokonujących ZAKUPU INWESTYCYJNEGO to okazja do pomnożenia swoich środków pieniężnych na przykład na wysokooprocentowanej lokacie. Wypracowane środki w rezultacie będą przydatne przy wykończeniu wnętrz lub przy kolejnej inwestycji.

Odbiór mieszkania i co dalej? Wybierz sprawdzoną opcję „pod klucz”

Zakup mieszkania jest pochłaniającym procesem, dlatego wielu osobom zdarza się zapomnieć o planowaniu działań związanych z mieszkaniem, które mają nastąpić tuż po odbiorze kluczy. Chodzi między innymi o wykończenie mieszkania czy znalezienie najemcy, gdy zakup był podyktowany celem inwestycyjnym. Dlatego bardzo ważne jest zaplanowane takich działań z odpowiednim wyprzedzeniem.
Jak już wspomnieliśmy – nie pozostawiamy Państwa w tej kwestii samych. Jeśli tylko zdecydujecie się Państwo skorzystać z opcji wykończenia „pod klucz” – o wszystko zadbamy. Otrzymacie Państwo wycenę kosztów wykończenia i wyposażenia na etapie zakupu, nie głowicie się nad samodzielnym dobieraniem materiałów, nie szukacie już na własną rękę ekipy wykończeniowej i oszczędzacie sobie zbędnego stresu.

Gwarancja Najmu i obsługa najmu – autorski program Arkada Invest dla inwestorów

Zakup mieszkań inwestycyjnych w Arkada Invest to przede wszystkim pewność, wygoda i zysk. Od lat oferujemy nie tylko sprzedaż nowych mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach Bydgoszczy, ale także obsługę najmu. Polega ona na:
  • znalezieniu najemcy
  • zawarciu odpowiednich umów z najemcą
  • kompleksowej obsłudze

Arkada działa na rynku od 23 lat, z czego od 15 lat skutecznie pomagamy inwestorom realizować ich plany. Nie tylko doradzamy w wyborze najlepszego mieszkania pod wynajem, ale też pomagamy w jego wykończeniu i obsłudze najemców. A dziś, będąc pewni naszych projektów, gwarantujemy również pewność najmu w ramach programu Gwarancja Najmu. W innym wypadku zwrócimy Państwu 10.000 zł na konto.

Sprawdź szczegóły programu dotyczącego zakupu mieszkania inwestycyjnego w Bydgoszczy >>>

Gdzie kupić mieszkanie inwestycyjne w Bydgoszczy?

Najbardziej popularnymi układami mieszkań pod wynajem są mieszkania 2-pokojowe o metrażu od 30 m2 do 40 m2. Niezwykle istotna jest także sama lokalizacja, czyli położenie w bliskim otoczeniu sklepów, szkół i komunikacji miejskiej. W Bydgoszczy dużą popularnością cieszą się lokalizacje bliskie centrum miasta, ale nie tylko. Najlepszym przykładem jest Fordon, gdzie ciągle brakuje atrakcyjnych mieszkań na wynajem w dobrym standardzie. Dowodem na to są mieszkania inwestycyjne Klientów zakupione na osiedlu forDOM, które w ekspresowym tempie znalazły najemców.

Jeśli szukasz atrakcyjnego mieszkania inwestycyjnego w kwocie 250 000 zł – 330 000 zł, koniecznie sprawdź nasze propozycje:

Zawsze dobry czas na nieruchomości

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat widać, że to właśnie nieruchomości są jednym z najlepszych sposobów na dywersyfikację oszczędności. Tym bardziej, że w długoterminowej perspektywie zyskują na wartości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w Bydgoszczy, sprawdzonych inwestycji, które już zyskują na wartości. 

Informujemy, że oferta specjalna „5 korzyści w jednym miejscu” jest ograniczona czasowo do 15 lutego 2022 r. Jednak pula mieszkań maleje z każdym tygodniem.