Start przedsprzedaży ostatniego etapu osiedla forDOM

Strona główna » Aktualności » Start przedsprzedaży ostatniego etapu osiedla forDOM
Start przedsprzedaży ostatniego etapu osiedla forDOM

Ostatnia szansa na wymarzone mieszkanie na osiedlu forDOM przy ul. Produkcyjnej 3 w Fordonie!

Właśnie wystartowaliśmy z przedsprzedażą ostatniego już etapu – budynku C, który będzie dopełnieniem tego nowoczesnego osiedla w Fordonie.

forDOM – nowe mieszkania w Fordonie – etap C to: 

 • Nowa pula 68 mieszkań (przejdź do strony z mieszkaniami >>>)
 • Funkcjonalne układy o metrażach 28 m2 – 86 m2
 • Mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe i 4-pokojowe
 • Atrakcyjne mieszkania z ogródkami na parterze lub pierwszym piętrze, a także z dużymi balkonami
 • Podziemna hala garażowa, garaże indywidualne i miejsca parkingowe pod chmurką
 • Komórki lokatorskie
 • Rowerownia

Dlaczego warto wybrać osiedle forDOM?

 • ATRAKCYJNA LOKALIZACJA – wszędzie blisko – do szkoły, do lasu, sklepów i komunikacji. Poznaj lepiej okolicę przechodząc do opisu Lokalizacja >>>
 • NOWOCZESNA ARCHITEKTURA I STANDARD – stworzyliśmy osiedle, na którym dobrze się mieszka. Poznaj dokładnie standard osiedla przechodząc do opisu Standardu >>>
 • BEZPIECZNE MIEJSCE – osiedle jest ogrodzone z bramą na pilota, a co najważniejsze położone wewnątrz osiedla, z dala od ruchliwych ulic
 • MIESZKANIE DOPASOWANE POD CIEBIE – na wczesnym etapie realizacji możesz wprowadzić zmiany, a także zdecydować się na opcję wykończenia pod klucz.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi Doradcami:

Wioleta Daniłowska tel. 601 260 910
Marek Jasiński tel. 575 606 888

fordom logo - nowe mieszkania fordon

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Arkada Projekty sp. z o.o. Czytaj więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) do celów komunikacji handlowych i marketingowych przez Arkada Projekty sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym szczególności na podane przeze mnie adres email, przez Arkada Projekty Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podany przeze mnie numer telefonu przez Arkada Projekty Sp. Z o.o. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do umożliwienia kontaktu telefonicznego i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  *Pola wymagane